Komunikat Dyrektora Przedszkola

Drodzy Rodzice,

Zaczynamy rok szkolny w szczególnych okolicznościach, w czasie pandemii.

• * Przedszkole otwarte jest w godzinach 6.30 – 17.00
  • * Ze względu na bezpieczeństwo dzieci, rodziców i pracowników przedszkola apeluję do Państwa o przyprowadzanie dzieci w godzinach pracy swojego oddziału (grupy). Chcemy uniknąć mieszania się dzieci między grupami. Mamy nadzieję, że to zwiększy bezpieczeństwo pobytu w przedszkolu, że dzięki temu zabiegowi nasze przedszkole będzie funkcjonowało jak najdłużej, że dzieci będą mogły bawić się z rówieśnikami a Państwo będziecie mogli wykonywać pracę zawodową. Możemy to osiągnąć przy zaangażowaniu nas wszystkich.
  • * Rodzice wchodzą do przedszkola z dziećmi. Obowiązuje zasada 1 dziecko – 1 rodzic (nie więcej). Kierują się do szatni. Przebrane dziecko powierzają wyznaczonemu przez dyrektora pracownikowi przedszkola, który prowadzi dziecko do sali.
  • * Rodzice zachowują dystans min. 1,5 m od innych osób. W razie potrzeby czekają na zewnątrz.
  • * Zasłanianie ust i nosa przez rodziców inne osoby przyprowadzające i odbierające dzieci (maseczka) oraz dezynfekcja rąk przy wejściu do przedszkola jest obowiązkowa.
  • * Dziecko nie powinno zabierać do placówki niepotrzebnych rzeczy (nie przynosimy zabawek, picia)
  • * Prosimy o przyniesie zapasowych ubrań, które należy pozostawić w szatni, w szafce dziecka w podpisanym worku .

Życzę wszystkim spokojnego Roku Szkolnego

I dużo zdrowia