Opłata za pobyt i wyżywienie w przedszkolu

1. Pobyt dziecka w godzinach 9.00-14.00 jest bezpłatny.
  2. Za korzystanie z wychowania przedszkolnego poza w/w godzinami pobierana jest opłata w wysokości 1,30 zł za godzinę. (Dotyczy dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym kończą 6 lat).
  3. Miesięczna wysokość opłaty za czas realizacji odpłatnych świadczeń ustalana jest jako iloczyn stawki godzinowej (tj. 1,30 zł) oraz sumy godzin pobytu dziecka w przedszkolu ponad czas, o którym mowa w pkt. 1 w miesiącu, za który pobierana jest opłata.
  4. Sumę godzin pobytu dziecka w przedszkolu nalicza się na podstawie wprowadzanych przez rodziców przy wejściu i wyjściu z przedszkola indywidualnych pinów przypisanych każdemu dziecku.
  5. Opłatę za pobyt dziecka w przedszkolu wnosi się do 7 dnia miesiąca następującego po miesiącu rozliczeniowym, na rachunek bankowy 13 1020 4795 0000 9602 0278 2415 lub w kasie przedszkola. W przypadku, gdy ten dzień jest wolny od pracy, za ostatni dzień płatności uznaje się najbliższy dzień roboczy.
  6. Za dzień zapłaty uważa się dzień wpływu opłaty na rachunek bankowy lub do kasy przedszkola.
  7. Korzystanie z posiłków w przedszkolu jest odpłatne.
  8. Dzienna stawka żywieniowa dla dzieci wynosi 10 zł dziennie.
  9. Miesięczna opłata za wyżywienie stanowi iloczyn stawki dziennej i liczby dni żywienia w miesiącu.
  10. Liczbę dni pobytu/żywienia dziecka w przedszkolu nalicza się na podstawie zapisów w dzienniku.
  11. Opłatę za  wyżywienie  wnosi się do 7 dnia miesiąca następującego po miesiącu rozliczeniowym, na rachunek bankowy 65 1020 4795 0000 9902 0278 2399 lub w kasie przedszkola. W przypadku, gdy ten dzień jest wolny od pracy, za ostatni dzień płatności uznaje się najbliższy dzień roboczy.
  12. Za dzień zapłaty uważa się dzień wpływu opłaty na rachunek bankowy lub do kasy przedszkola.
  13. Opłata za pobyt i wyżywienie  jest naliczana przez przedszkole i podawana do wiadomości za zgodą rodziców na tablicy ogłoszeń w szatni. Należy wpłacać dokładną kwotę wyliczoną przez przedszkole.